Marmaris Bülten
MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA AKLA GELİR NET SİGORTA DÜRÜST TARAFSIZ CANKATV MARMARİS SOLUNUM YOLU HASTALIKLARINA KARŞI TUZDAN GELEN SAĞLIK
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
TUĞBA EKİNCİ’DEN BODRUM YALIKAVAK’TA ÇEVRE TEMİZLİĞİ
TUĞBA EKİNCİ’DEN BODRUM YALIKAVAK’TA ÇEVRE TEMİZLİĞİ

TUĞBA EKİNCİ’DEN BODRUM YALIKAVAK’TA ÇEVRE TEMİZLİĞİ
                Baba tarafından Azeri olduğunu belirten ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci, sahilde her iki ülkenin bayraklarını dalgalandırarak, belediye personeliyle birlikte "Ne mutlu Türk'üm diyene! İki devlet bir millet" diye haykırdı.


                Bodrum Belediyesi’nden verilen bilgiye göre; Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras ve sivil inisiyatiflerin gayretleriyle "kesin korunacak hassas alan" olarak tescil ve ilan edilen, Yalıkavak Küdür Yarımadası’nın doğal haline kavuşması için başlatılan çalışmalar sona erdi. Belediye Yapı Kontrol Müdürlüğü ekipleri gözetiminde, işletme sahipleri tarafından gerçekleştirilen yıkım çalışmalarının tamamlanmasının ardından Belediye ekipleri, “Misgibi1Bodrum” gönüllüleri ve ünlü şarkıcı Tuğba Ekinci bölgede çevre temizliği yaptı.
                Açıklama yapan Ekinci, çevre konusunda herkesin daha bilinçli hareket etmesi gerektiğini belirterek, "Bütün sahillerimiz çok değerli hazinelerimiz. Çok üzücü bunların böyle atılması, bu plastiklerin, şişelerin, yenen torbaların, kağıtların bırakılması. Yere çöp atmak, poşet atmak, şişe atmak artık o kadar ilkel ki, çok üzücü." dedi.
HABERİN VİDEOSU https://youtu.be/h6Xu_FUyLOI
                Kendisinin de baba tarafından Azeri olduğunu belirten Tuğba Ekinci, etkinlik sonunda sahilde her iki ülkenin bayraklarını dalgalandırarak belediye personeliyle birlikte "Ne mutlu Türk'üm diyene! İki devlet bir millet" diyerek etkinliği tamamladı. Ata SEVGİ AjansCANKA

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)

www.marmarisbulten.com/Haber/dis_hekimi_kemal_baycan_marmaris_implant_dental_tomografi/

MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA,
AKLA GELİR NET SİGORTA!..

www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_sigortaci_net_sigorta_tel_adres_elmas_ulupinar/

TUĞBA EKİNCİ’DEN BODRUM YALIKAVAK’TA ÇEVRE TEMİZLİĞİ
tarih Tarih: 28.11.2020, 21:05 okunma Okunma: 7923
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales