Marmaris Bülten
MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA AKLA GELİR NET SİGORTA SOLUNUM YOLU HASTALIKLARINA KARŞI TUZDAN GELEN SAĞLIK DÜRÜST TARAFSIZ CANKATV MARMARİS
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
SEZON BİTİYOR ÇEVRE KORUMA DEVAM EDİYOR
SEZON BİTİYOR ÇEVRE KORUMA DEVAM EDİYOR

SEZON BİTİYOR ÇEVRE KORUMA DEVAM EDİYOR
         Turizm sezonunun son günlerini yaşadığımız bu günlerde; Marmaris’in sembolleşmiş çevre gönüllüsü İmdat Avcı; bu kez belediyeyi de arkasına alarak, kıyı temizliğine devam etti.
         Marmaris Belediyesinden verilen bilgiye göre; geçen Cumartesi günü, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ın da destek verdiği etkinlik kapsamında 3 koy, çöplerden arındırıldı.

         Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, CHP İlçe Başkanı Zekican Balcı, Meclis üyeleri Ummuhan Kabaçam, Hasan Yaylalı, CHP Kadın ve Gençlik Kolları üyeleriyle birlikte koy temizliği yaptı. Çevreci eylemleriyle tanınan Marmaris’in sembol ismi  İmdat Avcı’nın teknesiyle Kızılkum ve Cennet Adası’na giden Başkan Oktay ve gönüllüler, 120 torba çöp topladı. Temizlik İşleri Müdürlüğü personelinin de destek verdiği çalışmalar sırasında adaya terke edilen bir de kedi bulundu. ‘Ada’ ismi verilen kedi, tekne sahibi çevreci İmdat Avcı tarafından sahiplenildi. Toplanan çöpler tekrar tekneyle limana getirilerek, temizlik araçlarına teslim edildi.


      Doğaya sahip çıkabilmek için çevreyi temiz tutmak zorunda olduğumuza dikkat çeken  Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay etkinlik sonrası yaptığı açıklamada; “Tüm vatandaşlarımıza örnek olmak için koylarımızda bir temizlik etkinliği planladık. Üzücü manzaralarla karşılaşıyoruz. Gün boyu yaptığımız temizlik çalışmasında yaklaşık 120 poşet çöp topladık. Lütfen doğanın bize gelecek neslin emaneti olduğunu unutmayalım. Çevremizi temiz tutalım, doğaya sahip çıkalım. Vatandaşlarımızdan, misafirlerimizden bu konuda daha duyarlı olmalarını istiyoruz. Unutmayalım ki Marmaris hepimizin.” dedi.
Ata SEVGİ AjansCANKA

MARMARİS’İN PANDEMİDEKİ BAŞARISININ NEDENİ NEDİR?
ANKET - Oy Kullanmak İçin Tıklayın!
www.marmarisbulten.com/Anket/marmaris_coronavirus_tedbirleri_anketi_basari_kimin/

 

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)

www.marmarisbulten.com/Haber/dis_hekimi_kemal_baycan_marmaris_implant_dental_tomografi/

MARMARİS’TE CANLI MÜZİK Tıklayın!

SEZON BİTİYOR ÇEVRE KORUMA DEVAM EDİYOR
tarih Tarih: 06.10.2020, 01:33 okunma Okunma: 15261
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales