Marmaris Bülten
MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA AKLA GELİR NET SİGORTA DÜRÜST TARAFSIZ CANKATV MARMARİS SOLUNUM YOLU HASTALIKLARINA KARŞI TUZDAN GELEN SAĞLIK
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
RUN DATÇA’DA 450 SPORCU DOĞAYLA KUCAKLAŞTI
RUN DATÇA’DA 450 SPORCU DOĞAYLA KUCAKLAŞTI

            Muğla’nın tarihi ve turstik ilçesi Datça,  bu yıl ikincisi düzenlenen  Run Datça Koşusu’nda, Türkiye genelinden 450 sporcuyu ağırladı.
            Muğla Ticaret ve Sanayi Odası (MUTSO), Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Datça Belediyesi ev sahipliğinde bugün (22 Nisan 2018) gerçekleşen ve artık geleneksel hale gelen Run Datça Koşusu’nda 450 sporcu 10 km, 5 km, 2 km halk koşusu ve çocuklara yönelik kısa mesafe Run Datça Junior Koşusu olmak üzere 5 farklı etapta yarıştı.

            Datça Kaymakamı Vehbi Bakır, Datça Belediye Başkanı Gürsel Uçar, MUTSO Meclis Başkanı H.Koray Özcan, MUTSOYönetim Kurulu Başkanı Bülent Karakuş ve Meclis Başkan Yardımcısı Deniz Dakikoğlu dereceye giren sporculara ödüllerini verdi.
            MUTSO’dan verilen bilgiye göre önümüzdeki yıllarda yapılacak koşularda katılan sporcu sayısının daha da artacağına dikkat çekilerek; “Datça halkından her yıl daha çok katılım oluyor. Önümüzdeki yıllarda diğer illerden gelen sporcu sayısının daha çok olacağını düşünüyoruz. Sporcularımız bu yıl ikinci kez Datça'nın eşsiz doğası eşliğinde keyifli bir rotada spor yaparak, gerçek anlamda doğayla buluştular, baş başa kaldılar.” denildi. Ertan AKŞAR / DATÇA

____________________________________________
DATÇA'DA NE NEREDE NEREYE? Tıklayın!..
www.marmarisbulten.com/Haber/datca_da_ne_nerede_nereye/  

MÜŞTERİNİZ BİZDEN KAZANMAK SİZDEN!.. 
REKLAM TANITIM HABERLERİ 
tıklayın!        
www.marmarisbulten.com/Haberler/Tanitim_Reklam_Haberleri/

RUN DATÇA’DA 450 SPORCU DOĞAYLA KUCAKLAŞTI
tarih Tarih: 22.04.2018, 23:55 okunma Okunma: 60982
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales