Marmaris Bülten
SOLUNUM YOLU HASTALIKLARINA KARŞI TUZDAN GELEN SAĞLIK MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA AKLA GELİR NET SİGORTA DÜRÜST TARAFSIZ CANKATV MARMARİS
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS YEREL YÖNETİMİNDE AK PARTİ CHP İTTİFAKI
MARMARİS YEREL YÖNETİMİNDE AK PARTİ CHP İTTİFAKI

MARMARİS YEREL YÖNETİMİNDE AK PARTİ CHP İTTİFAKI
                 AK Parti Marmaris İlçe Yönetim Kurulu’nun CHP’li Belediye Başkanı Mehmet Oktay’a ziyareti işbirliği ile sonuçlandı.
                İlçe Kongresi sonrasında nezaket ziyaretlerine devam eden AK Parti Marmaris İlçe Yönetim Kurulu, bugün de (27 Kasım 2020)  CHP’li Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı makamında ziyaret etti.

                AK Parti Marmaris İlçe Başkanlığı’ndan verilen bilgiye göre; AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, İlçe Kadın Kolları Başkanı Ayşegül Uslu Töredi,   İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Anıl Berk, Yemliha Coşkun, Bilge Özsoy, Erdal Kandemir Osman Ekinci, Kemal Onur Tavacı ve Kazım Akgün, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı makamında ziyaret ederek, görüş alışverişinde bulundular.
ŞEHİR STADI YENİDEN SPORUN HİZMETİNDE


                Belediye Başkanı Mehmet Oktay’a şehir stadındaki işbirliği  için teşekkür eden AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen önceki dönem belediye yönetimiyle çözemedikleri sorunla ilgili; “Daha önceki dönem Belediye Başkanımızla da Marmaris Şehir Stadında belediyeye ait olan kısmın terkinin yapılmasını, böylece Gençlik Spor İl Müdürlüğünce statta iyileştirme çalışmaları yapılabileceğini iletmiştik. Ancak çeşitli nedenlerden ötürü bu işlem gerçekleşemedi. Sizden talebimiz üzerine işlemi hızlandırdınız. Biz de İktidar Partisi olarak bu stattaki çalışmaları kısa zamanda tamamlayarak,  burayı Marmarisli gençlere yeniden kazandırdık.  Bunda sonra da Marmaris adına yapılacak her türlü projede İktidar olarak göreve hazırız.” dedi.
                Ziyaretten memnun olan Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’da seçim sürecinde en büyük vaatlerinin kimseyi ayrıştırmamak olduğunu dikkat çekerek, “Biz Marmaris’te hiçbir kesimi hiçbir siyasi düşünceyi birbirinden ayırmadan çalışmak için göreve geldik. Siyaseti ilçe başkanları yapsın bizler görev için herkesle her yerde bir araya geliriz. İnşallah bundan sonrasında da İlçemiz adına güzel işlerde dileyen herkesle yolumuza devam edeceğiz. Neticede Marmaris, hangi görüşten olursa olsun, yaşayan herkesin.” dedi. Ata SEVGİ AjansCANKA

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞINDA ERKEN TEŞHİS VE TEDAVİ
Dental Volümetrik Tomografi (Diş Tomografi Cihazı)

www.marmarisbulten.com/Haber/dis_hekimi_kemal_baycan_marmaris_implant_dental_tomografi/

MARMARİS’TE DENİNCE SİGORTA,
AKLA GELİR NET SİGORTA!..

www.marmarisbulten.com/Haber/marmaris_te_sigortaci_net_sigorta_tel_adres_elmas_ulupinar/

MARMARİS YEREL YÖNETİMİNDE AK PARTİ CHP İTTİFAKI
tarih Tarih: 27.11.2020, 23:00 okunma Okunma: 8060
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales